header.jpg

Potřebuji

 

razitko.jpgPřeklad dokumentu se soudním ověřenením
(vysvědčení, rodný list, oddací list, diplom, výpis z Obchodního rejstřííku...)

Překlad smlouvy

Překlad technické dokumentace
(manuály, helpy,...)

Zajistit tlumočení

ADS CZ, s.r.o. - překlady, tlumočení, lokalizace

Vážení obchodní přátelé!


těší nás, že jste zavítali na naše stránky. Věříme, že zde naleznete požadované služby v oblasti překladů, tlumočení a lokalizace. Nabízíme překlady všech typů textů, ať již se jedná o soudní překlady (t.j. překlady, které jsou opatřeny doložkou soudem jmenovaného tlumočníka), překlady technické dokumentace (do této kategorie patří překlady manuálů, překlady norem, překlady návodů, organizačních ŕádů, překlady systému řízení jakosti ISO, překlady tendrů, překlady stavební dokumentace, atd.), samozřejmostí jsou i překlady související s obchodní činností (jako např. překlady obchodních dopisů, e-mailů, překlady marketingových studií, různé překlady reklamních textů vyznačující se formulační a stylistickou precizností, včetně předtiskové korektury a korektury provedené rodilým mluvčím).
Výsledný překlad jsme schopni graficky upravit tak, aby se shodoval s originálem. Při vyhotovování překladů využíváme software SDL Trados a Transit. Běžně provádíme i překlady v různých grafických formátech typu SGML, HTML, XML, atd.

Kromě překladů zajišťujeme rovněž kompletní tlumočnický servis, včetně technického a organizačního zajištění konferencí. Poskytujeme tlumočníky pro simultánní tlumočení, konsekutivní (doprovodné) tlumočení, tlumočení různých úředních úkonů (soudem jmenovaný tlumočník) a to ve všech jazykových kombinacích.

Při lokalizaci softwaru a dalších produktů naši pracovníci zajišťují jazykovou i funkční (v případě softwaru) kompatibilitu s daným prostředím.

Běžná doba dodání překladu jsou 3 dny, vyhotovení je ale možné i v expresních lhůtách. Více se dozvíte na našich webových stránkách.

V případě vašeho zájmu prosím vyplňte jednoduchý formulář a my vás ihned budeme kontaktovat, nebo volejte na tel. č. 224214404, eventuelně nás navštivte v naši kanceláři na I.P Pavlova.

Váš tým ADS CZ, s.r.o.